Hakkımızda

Dokuzsoft, sektör ihtiyaçları ve kaliteli iş anlayışı göz önüne alınarak, web tabanlı yazılımlar, web tasarımı, e-ticaret, interaktif çözümler alanlarında hizmet vermek ve çağdaş iş anlayışı ve teknolojideki son gelişmeleri yansıtmak amacıyla 2008 yılında kurulmuştur.

Faaliyetlerine başladığından bu yana binlerce web sitesi ve birçok web tabanlı yazılım projesini başarıyla bitirmiş ve kısa sürede müşterilerinin beğenisini toplamayı başarmıştır.

Firma bünyesinde geliştirilen özgün e-ticaret yazılımı ile e-ticaret sektöründe kendine kısa sürede yer edinmiştir. 

Son yıllarda kitap satış sektörü için geliştirdiği e-ticaret yazılımı ile kitap sektörünün tartışmasız 1 numaralı e-ticaret firması haline gelmiştir. Bugün Türkiye'deki internetten kitap satan e-ticaret sitelerinin yarısından fazlası Dokuzsoft altyapısı kullanmaktadır. 

Firma vizyonu çerçevesinde alınan projelerde istenen özelliklere sahip web yazılımı profesyonel ekibimiz tarafından başarı ile tamamlanıp tam zamanında teslim edilmektedir.

Dokuzsoft başta İstanbul,İzmir ve Ankara olmak üzere Türkiye'nin dört bir yanına  proje üretmeye devam etmektedir. Ayrıca Hollanda ve İngiltere'nin de aralarında bulunduğu çeşitli ülkelere  yazılım çözümleri sunmaktadır.

Kapat