Bayilik Programı

Bayilik programımız ile Dokuz Yazılım'a müşteri kazandırdıkça siz de kazanç sağlayabilirsiniz. E-ticaret paketleri, entegrasyonlar ve modüllerimizin satışını yaparak satışlar üzerinden %20 gelir sağlayabilirsiniz. 

Yüksek komisyon oranları

Satış hacminize göre %20 den %50 ye kadar komisyon geliri elde edebilirsiniz. Örneğin başlangıç seviyedeki bir bayimiz en çok satan Pro Eticaret paketinin satışından 3000x%20=600 TL lik gelir elde etmektedir.

Nasıl Bayi Olabilirsiniz?

Bayimiz olmak için bu linki kullanabilirsiniz. 

Hemen kaydol

Nasıl Kullanılır?

Programı 2 farklı şekilde kullanabilirsiniz.

  1. Sıcak satış
    Kendi networkünüzde bulunan tanıdıklarınız, iş çevrenize bizi önererek ekstra gelir sağlayabilirsiniz. İş yaptığınız firmalar, bayileriniz, müşterileriniz vb iletişimde olduğunuz kişilerle birebir veya telefon üzerinden eticaret paketlerinin satışını yapabilirsiniz. Bu yöntemde satın alacak kişiye referans linkinizi iletmeniz ve kişinin bu link üzerinden satın almayı yapması gerekir. Sonrasında bu kişiler satın alma gerçekleştirdiğinde satış tutarından hesaplanan komisyon sizin hesabınıza yansıyacaktır. 
  2. Referans link paylaşarak.
    Bu yöntem ile kendi sahip olduğunuz web siteniz üzerinden, sosyal medya kanallarından veya email yoluyla kendi referans linkinizi müşterilerinizle veya iş çevrenizle paylaşırsınız. Sonrasında bu kişiler satın alma gerçekleştirdiğinde satış tutarından hesaplanan komisyon sizin hesabınıza yansıyacaktır.

Hakedişler nasıl hesaplanır?

Yukarıdaki metodlardan birini kullanarak sitemize yönlendirdiğiniz ziyaretçi, -ister alışveriş yaparak, ister yapmayarak- bize üye olduysa, size, bu üyenin 365 gün boyunca yaptığı alışverişin belli bir yüzdesini kazanıyor olacaksınız.

Sizin gönderdiğiniz tüm üyeleri izleyeceğiz. Sitemize kaydolmaları halinde, sizden geldikleri bilgisini onların üyelik bilgileri ile birlikte tutacağız -böylelikle, onları bizim üyemiz haline getirdiğiniz bilgisi sonsuza dek veritabanımızda kayıtlı kalacak. Ayrıca, siteniz tarafından Dokuz Yazılım'a gönderilen tüm ziyaretçilerin, o session boyunca verdikleri siparişlere de sitenizin adı kaydedilecek.

Verilen siparişin üzerinden 15 günlük yasal cayma süresi geçtikten sonra hakediş tutarları hesaba işlenir. Tutarlar kdv hariç tutar üzerinden ve kredi kartı ile yapılan alışverişlerde vade farkı banka komisyon oranları düşüldükten sonraki tutardan hesaplanır.

Örneğin kdv dahil 11.800 TLlik alışveriş yapan bir müşteriden dolayı oluşan hakediş KDV hariç tutar olan 10.000 TL üzerinden hesaplanır.  Komisyon oranları satış hacminize göre değişecektir. Hakedişlerin ödenmesi en az 2 satış yaptıktan sonra yapılır. Tek bir satış yapan bayinin hakedişi hesabına yansır ancak ikinci satış yapılana kadar ödeme yapılmaz hesapta bekletilir.

Hesap kesimi
Bayi kendi özel şifresi ile gireceği alandan, kendi sitesinden Dokuz Yazılım'a verdiği link ile üye olup alışveriş yapan müşterilerin siparişlerini aşağıdaki kriterler doğrultusunda takip edebilecektir.

1. Sipariş tarihi,
2. Bayinin o siparişten kazandığı komisyon,
3. Tüm siparişlerdeki komisyon toplamı,

Bayi her ayın sonunda hakediş tutarı kadar faturayı Dokuz Yazılım'a keserek hakediş tutarını email yoluyla talep edebilir. 

Ödeme koşulları ve zamanı
Hesap kesimiyle birlikte mutabık kalınan tutar üzerinden ödenecek komisyonun fatura ya da fatura benzeri evrakları bize ulaştıktan sonra banka havalesi yoluyla ödeme yapılır.

Komisyon alacak site sahibinin vergi mukellefiyeti olmaması durumunda
Bu durumda Dokuz Yazılım bir gider pusulası düzenler. Vergi kanunlarımız gereği gider pusulası düzenlenen bayi adına ödenecek vergiler kesildikten sonra kalan net miktar ödenir. Ödenecek net miktar bayinin banka hesabına havale edilir.

 

Hemen kaydol

Kapat